×

Kujdes

JFolder: :files: Il percorso non è una cartella. Percorso: /home/odisea/public_html/images/tajlanda
×

Lajmerim

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/tajlanda

Në  Tajland për Pashkët...1,060 euro/person

(7 netë/ 5 ditë)


Me më shumë 15 milion vizitorë ndërkombëtarë në vit, Tajlanda është një destinacion shumë i popullarizuar për udhëtime duke ofruar gjatë gjithë vitit kohë e mirë, plazhe të shkëlqyera dhe vendpushime në ishuj, Aventura të eko-turizmit në pyjet e shiut, parqet kombëtare dhe malore të banuar nga tribu malore etnike, kulturë unike dhe një kuzhinë që është e njohur në të gjithë botën për shijet e saj djegëse. Ka shumë për ti bëre vizitorët aktive, duke përfshirë:
Simulim të klasit botëror dhe me vela në Tajlandë jugore,
Sfidat e golfit në qarkullim në kurset e përpiluara nga emrat më të lartë të golfit,
Turne çiklizmit,
Elefant trekking,
Pazar në tregjet e Bangkok në rrugët dhe qendrat e mëdha që ofrojnë marka të importuara dhe produkte të shkëlqyera lokale.
Tajlanda ka disa nga Spa-të më të mira në Azi, ku trajtimet pampering dhe holistik janë një form arti, ju nuk do të pendoheni duke u i përdorur ato për të rigjallëruar trupin tuaj.


Paketa përfshin:

 • Udhëtimi vajtje-ardhje me avion.
 • Transfertat dhe Shëtitjet me autobus.
 • Akomodim në hotel.
 • Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
 • Në pagesë nuk janë përfshirë:
 • Aktivitetet ekstra si spa, Elefant trekking, lundrimi nënujor etj.
{gallery}tajlanda{/gallery}

 

 
Për më tepër detaje na kontaktoni në info@odiseatravel.com

Ju mirëpresim.

Odisea Travel

 

 • Emer
 • Mbiemer
 • Numer Kontakti
 • Email
 • Te rritur
 • Femije (nen 18 vjec)
 • Mesazh
                            
Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com