Kroçierë në Mesdhe...249 euro/person

(6 ditë/5 netë, nisja më datë 17 Prill 2014)


Mirësevini në Krocierën e Detit Mesdhe. Nisja nga qyteti popullor i Savonas në Itali do të bëhet ne datën 17 Prill, në drejtim të qytetit të mrekullueshëm të Barcelonës. Mbërritja në qytetin e Barcelonës parashikohet në datë 18 Prill. Qëndrimi në Barcelonë do tju japë mundësinë të shijoni mrekullitë e këtij qytetit fantastik. Më pas udhëtimi do të vazhdojë në drejtim të ishullit të Ibizës, ku parashikohet të mbërrijmë në datë 19 Prill. Gjatë qëndrimi në këtë ishull do të keni mundësinë të përjetoni eksperiencën unike që vetëm Ibiza mund tua dhurojë.

Udhëtimi do të vazhdojë më tej me ishujt e Palma de Majorka, në datë 20 Prill. Do të qëndrojmë gjatë kësaj dite në këtë ishull duke marrë më pas drejtimin për në qytetin e Marsejës më datë 21 Prill. Këtu do të keni mundësinë të shijoni bukuritë përralore të jugut të Francës. 

Kthimi dhe mbërritja në Savona do të bëhet në datën 22 Prill ku do të përfundojë dhe udhëtimi ynë.


Paketa përfshin:

 • Akomodimi për 6 ditë dhe 5 netë në Kroçierë
 • Lundrimi me Kroçierën Costa Luminosa
 • Nisja më dt.17 Prill 2014, nga Porti i Savonës, Itali
 • Mbërritja në destinacionin Barcelonë, Spanjë më dt.18 Prill 2014
 • Mbërritja në destinacionin Ibiza, Spanjë më dt.19 Prill 2014
 • Mbërritja në destinacionin Palma de Majorka, Spanjë, më dt.20 Prill 2014
 • Mbërritja në destinacionin Marsejë, Francë, më dt.21 Prill 2014
 • Rikthimi në Portin e Savona, Itali më dt.22 Prill 2014
 • Në këtë çmim nuk përfshihen Taksat Portuale

 

 
Për më tepër detaje na kontaktoni në [email protected]

Ju mirëpresim.

Odisea Travel

 

 • Emer
 • Mbiemer
 • Numer Kontakti
 • Email
 • Te rritur
 • Femije (nen 18 vjec)
 • Mesazh
Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com