×

Kujdes

JFolder: :files: Il percorso non è una cartella. Percorso: /home/www/odiseatravel.com/images/roma
×

Lajmerim

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/roma

Super Ofertë e Limituar...Shën Valentini në Romë...249 euro/person

(3 ditë/2 netë)


Odisea Travel & Tours ju prezanton një super-ofertë për ditë e të dashuruarve. Shën Valentini në Romë si asnjëherë më parë. Një ndër destinacionet më të preferuara Europiane ku ju mund të vizitoni vendet e shumta historike të një qyteti të mahnitshëm së bashku me të dashurit tuaj. 

Dita e Parë: 14.02.2014
Udhetimi me avion Tiranë - Romë, pritje në aeroport dhe nisja për një tur panoramik të qytetit. Roma qyteti me histori shekullore: kryeqendra e një perandorie që pushtoi të gjithë Mesdheun, qendra e Papatit dhe kryeqytet i Italisë pas vitit 1870, ku të githa qytetërimet kanë lënë gjurmë të pashlyeshme. Akomodimi në hotel. Kohë e lirë.

Dita e Dytë: 15.02.2014 (Opsionale)
Mëngjesi në hotel. Nën drejtimin e guidës lokale do të vizitojmë: Piazza Venezia, Fontana di Trevi, Bocca della Verita, Gianicolo dhe historine e topit te tij, Piazza del Popolo dhe Colosseo, i njohur ndryshe dhe si Amfiteatri Flavio ndërtuar nga Perandori Vespasin në vitet 80 të erës së re. Kohë e lirë.

Dita e Tretë: 16.02.2014
Mëngjesi në hotel. (Opsionale) Tour i Roma Euro - lagjja e ndërtuar në periudhen e fashizmit, Basilika e San Pietro-s në Vatikan. Kohë e lirë për shoping. Në darkë transferta me autobus në aerport për kthimin në Tiranë.

Paketa përfshin:

 • Akomodim në hotel (4 yje)
 • Udhëtimi Vajtje - Ardhje me Avion
 • Paketa me Mëngjes
 • Transferta Aeroport-Hotel-Aeroport
 • Turet sipas programit me guidë lokale në dispozicion
 • Akomodimi për person në dhomë dyshe
 • Në paketë nuk përfshihen: drekat, darkat, pijet si dhe biletat e hyrjeve në pikat historike dhe muzeale
 • Siguracionet e udhëtimit nuk përfshihen në paketë
{gallery}roma{/gallery}

 

 
Për më tepër detaje na kontaktoni në [email protected]

Ju mirëpresim.

Odisea Travel

 

 • Emer
 • Mbiemer
 • Numer Kontakti
 • Email
 • Te rritur
 • Femije (nen 18 vjec)
 • Mesazh
Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com