×

Kujdes

JFolder: :files: Il percorso non è una cartella. Percorso: /home/www/odiseatravel.com/images/vale
×

Lajmerim

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/vale

Viti i Ri në Vale D'Aosta...710 euro/person

(4 ditë/3 netë...nisja më dt.30.12.2013)


Dita e Parë, dt. 30.12.2013: Nisja nga Tirana në orën 13:30 dhe mbërritja në Milano në orën 15:10. Pritje në aeroport nga partnerët tanë dhe transferta me autobuz për në hotel. Akomodimi në hotel. Darka.

Dita e Dytë, dt.31.12.2013: Mëngjesi në hotel. Kohë e lirë dhe pregatitjet për darkën festive te Vitit të Ri.

Dita e Tretë, dt.01.01.2013: Mëngjesi në hotel. Kohë e lirë për shëtitje sipas dëshirës. Darka.

Dita e Katërt, dt.02.01.2013: Mëngjesi në hotel. Kohë e lirë dhe transferta me autobuz në aeroportin e Torinos për udhëtimin e kthimit në Tiranë,  nisja në orën 18:10.

Paketa përfshin:

 • Udhëtimi me avion vajtje-ardhje
 • Transfertat me autobus Aeroport - Hotel
 • Akomodimi në Hotel "Planibel" me 4 yje
 • Qëndrimi për 4 ditë dhe 3 netë
 • Mëngjeset dhe darkat për të gjitha ditët e qëndrimit
 • Çmimi për person në dhomë dyshe
 • I treti në dhomë paguan 600 Euro
 • Fëmijët 0 - 1.99 vjeç, paguajnë 50 Euro
 • Fëmijët 2 - 11.99 vjeç, paguajn 580 Euro
 • Darka Gala e Vitit të Ri (pijet nuk përfshihen)
 • Dhomë me ajër të kondicionuar, telefon & Tv LCD
 • Siguracionet e udhëtimit nuk përfshihen në paketë.
{gallery}vale{/gallery}

 

 
Për më tepër detaje na kontaktoni në [email protected]

Ju mirëpresim.

Odisea Travel

 

 • Emer
 • Mbiemer
 • Numer Kontakti
 • Email
 • Te rritur
 • Femije (nen 18 vjec)
 • Mesazh
                            
Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com