×

Kujdes

JFolder: :files: Il percorso non è una cartella. Percorso: /home/www/odiseatravel.com/images/zanzibar
×

Lajmerim

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zanzibar

Zanzibar - Kendwa...1,199 euro/person

(7 ditë/5 netë, nisja më datë 18 Dhjetor 2013)


Mirësevini në Resortin Eden Village Kendwa Beach. Ndodhet në veriperëndim të ishullit Zanzibar, në një zonë të bukur e të pasur me pemë kokosi, plazhe fantastike dhe shkëmbinjë nënujorë koralesh të mahnitshme. Ndërtuar me stilin tradicional arkitektonik dhe në harmoni të plotë me mjedisin rrethues, resorti ndodhet buzë detit të kaltër e të famshëm për rërën e bardhë.

Resorti përmban dhoma luksoze të dekoruara me një stil elegant në të cilat ofrohet room service, mini frigorifer, tv satelitor, internet, verandë e madhe nga ku do të mund të shijoni bukuritë natyrore, shtrirjen e bregdetit si dhe perëndimin e diellit, një spektakël magjik për të cilin njihet më së shumti Kendwa Beach.

Me një theks në ofrimin e gjithçkaje për të gjithë anëtarët e familjes tuaj, hoteli ofron ushqime tradicionale, fruta ekzotike si dhe aktivitete të ndryshmë nga animatorët profesionist për fëmijë dhe të rritur, që përfshijnë gara, lojëra sportive dhe jo vetëm.

Lejoni që Eden Village Kendwa Beach t’ju japë një mirëseardhje të ngrohtë dhe pushime të paharrueshme.


Paketa përfshin:

 • Udhetimi me avion vajtje-ardhje (Tiranë-Romë-Zanzibar)
 • Qëndrimi për 7 ditë dhe 5 netë
 • Akomodimi në Eden Village Kendwa Beach Resort
 • Paketa All Inclusive
 • Cadrat dhe shezlone në plazh dhe pishinë
 • Dysheke në plazh dhe në pishinë
 • Peshqire në plazh dhe në pishinë
 • Disko
 • Tenis , Vollejboll në plazh, Futboll, Aerobi, Ping Pong
 • Sporte ujore pa motor, Loje me shigjetë
 • Dhomë me ajër të kondicionuar, telefon & Tv LCD
{gallery}zanzibar{/gallery}

 

 
Për më tepër detaje na kontaktoni në [email protected]

Ju mirëpresim.

Odisea Travel

 

 • Emer
 • Mbiemer
 • Numer Kontakti
 • Email
 • Te rritur
 • Femije (nen 18 vjec)
 • Mesazh
                            
Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com