Vizitoni Italine dhe Spanjen me MSC Krocera - 21-23 Prill

Duke filluar nga 110 Euro


 

Shijoni zemren e Mesdheut me kete oferte fantastike. Koha për të vizituar brigjet më të bukura të Italisë dhe Spanjës me anije

Kaloni pushime harmonike me MSC Armonia. Anija perfshin ambiente panoramike, restorante me gatime te mrekullueshme, zona kercimi, muzike, zona lojerash per femije dhe per te rritur. Anija perfshin nje teater ultramodern dhe shume e shume me teper.

Itinerari përfshin Genova, Marseja, dhe Barcelona.


Paketa përfshin:

 • Qendrimi ne anije
 • Taksat e perfshira
 • Argëtimi në Bord.
 •  

 • Paketa nuk përfshin:

 • Fluturimin
 • Gjithshka tjeter qe nuk permendet ne kete pakete.

 

 
Për më tepër detaje na kontaktoni në [email protected]
 
Ju mirëpresim.

Odisea Travel

 

 • Emer
 • Mbiemer
 • Numer Kontakti
 • Email
 • Te rritur
 • Femije (nen 18 vjec)
 • Mesazh
                            
Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com