programi iri

Hotel Grand Saranda ****

Duke filluar nga 230€ për person ...në Qershor

1 javë në dhomë dyshe me mëngjes të përfshirë

Në paketë përfshihen gjithashtu parkimi, aksesi në plazhin privat dhe pishina, çadra, dhe Wi-Fi.

Mundësi anullimi deri 5 ditë përpara mbërritjes.

Thumbnail 1
Thumbnail 2
Thumbnail 3
Thumbnail 4
Thumbnail 5
Thumbnail 6
previous arrow
next arrow
Thumbnail 1
Thumbnail 2
Thumbnail 3
Thumbnail 4
Thumbnail 5
Thumbnail 6
previous arrow
next arrow

Fillon nga 177 € për një natë / çifti
(minimumi dy netë)
Paketa përfshin:
Akomodim në dhomë Deluxe me pamje nga deti.
Mëngjesi në restorant.
Pishina e brendëshme, Hamami, palestra dhe sauna.
Vend parkimi falas
WIFI Falas

 

 
Për më tepër detaje na kontaktoni në [email protected]
 
Ju mirëpresim.

Odisea Travel

  • Emer
  • Mbiemer
  • Numer Kontakti
  • Email
  • Te rritur
  • Femije (nen 18 vjec)
  • Mesazh
Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com