Mitsubishi Pajero - duke filluar nga 95 Euro/ditë


Mitsubishi Pajero, një ndër SUV-ët  më elegant dhe të pabesueshëm. Pjesët e brendshme janë afër përsosmërisë me tapiceri lëkure, llambat të shkëlqyera për dritë të ndritshme, karikues makinë me karikues të pavarur për laptop, mbajtësit e kanaçeve, veglave ngulitur në derë e pasme (vetëm në rast), matës të ndryshëm për pjerrësinë dhe temperaturën.

Pjesët e brendshme në krahasim me Pajeron e vjetër janë hapa shumë përpara dhe më shumë se çfarë u nevojitet me të vërtetë. Jashtë rrugës aftësi e makinës janë të pakrahasueshme dhe shumë mbreslënëse. Është e disponueshme me kamio manuale si dhe me kamio automatike. Hapsirë e mjaftueshme për 7 persona, radio CD Mp3, airbag, ajër i kondicionuar, 5 dyer, ABS, si dhe një hapsirë e madhe për bagazhet tuaja, ngjyrë Gri.

Në përgjithësi është një SUV që të ofron një qetësi dhe siguri në ngarje, ku komoditeti dhe siguria janë primare. Kjo makinë ofron për përdoruesit një ndjesi që nuk e kanë përjetuar dhe një siguri të lartë si një makinë familjare gjithashtu.

 

 

  • Emer
  • Mbiemer
  • Numer Kontakti
  • Email
  • Mesazh
Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com