Ford Everest - duke filluar nga 90 Euro/ditë


Ford Everest, duket si një kuti,  por ajo është projektuar thjesht dhe pa kënde. Duke mbajtja trupin e kamionçinës në mendje.

Kjo makinë të ofron një pamje të mirë të rrugës dhe të jep pushtet mbi të, ky pushtet buron nga lartësia e kësaj makine. Me rrënjët e saj me origjinë nga një kamionçinë, Everest është kontrasti për origjinën e saj. Udhëtim të krijon një ndjesi të mirë dhe ju do të ndiheni të freskët kur të mbërrini në destinacionin tuaj.  Është e disponueshme me kamio manuale si dhe me kamio automatike. Hapsirë e mjaftueshme për 7 persona, radio CD Mp3, airbag, ajër i kondicionuar, 5 dyer, si dhe një hapsirë e madhe për bagazhet tuaja, ngjyrë Çokollate.

Pjesa e prapme e makinës nuk mbetet pas, por ajo është një pjesë e Fordit e cila nuk bënë diferenca dhe ruan identitetin e makinës. Ofrohet siguri dhe lehtësi në drejtimin  e makinës. Kjo makinë përmbush më shumë se funksionet e saj, duke të dhënë një kënaqësi shtesë.

 

 

  • Emer
  • Mbiemer
  • Numer Kontakti
  • Email
  • Mesazh
Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com