×

Warning

JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /home/www/odiseatravel.com/images/kenya
×

Notice

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/kenya

Kenya - Watamu...819 euro/person

(5 ditë/3 netë, nisja më datë 18 Dhjetor 2013 )


Mirësevini në Eden Village Watamu Beach, Kenya. Ndodhet në Jacarada, vetëm 6 kilometra larg qëndrës së Watamu, buzë detit të kaltër me rërë të bardhë që shtrihet përreth 15 kilometra nga Watamu në Majungo. Përjetoni pushime të paharrueshme në një mjedis të pacënuar e të rrethuar nga pemë dhe lule shumëngjyrëshe.

Resorti  ofron 100 dhoma të bollshme dhe suita luksoze, të gjitha me pamje nga deti dhe të dekoruara me një stil unik. Lejoni që kontakti i ngushtë me natyrën, pamjet e jashtëzakonshme panoramike dhe atmosfera mikpritëse t’jua bëjnë pushimet akoma më të bukura.

Me një theks në ofrimin e gjithçkaje për të gjithë anëtarët e familjes tuaj, hoteli ofron ushqime tradicionale dhe aktivitete të ndryshmë nga animatorët profesionist për fëmijë dhe të rritur.

Lejoni që Eden Village Watamu Beach t’ju japë një mirëseardhje të ngrohtë dhe pushime të paharrueshme.


Paketa përfshin:

 • Udhetimi me avion vajtje-ardhje (Tiranë-Romë-Kenya)
 • Qëndrimi për 5 ditë dhe 3 netë
 • Akomodim në Eden Village Watamu Beach
 • Paketë All Inclusive për të gjitha ditët e qëndrimit
 • Dhoma të arreduara në mënyrë fine dhe komode
 • Dhoma të pajisura me TV, Ajër i kondicionuar
 • Futboll dhe Volejboll Plazhi
 • Me pagesë ofrohen edhe sporte të ndryshme ujore
 • Kënd lojërash për fëmijë
 • Shërbime të ndryshme me pagesë (butiqe, këmbim valutor, taksi)
{gallery}kenya{/gallery}

 

Për më tepër detaje na kontaktoni në [email protected]

Ju mirëpresim.

Odisea Travel

 

 • Emer
 • Mbiemer
 • Numer Kontakti
 • Email
 • Te rritur
 • Femije (nen 18 vjec)
 • Mesazh
                            
Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com