Fillon nga 177 € për një natë / çifti
(minimumi dy netë)
Paketa përfshin:
Akomodim në dhomë Deluxe me pamje nga deti.
Mëngjesi në restorant.
Pishina e brendëshme, Hamami, palestra dhe sauna.
Vend parkimi falas
WIFI Falas

 

 
Për më tepër detaje na kontaktoni në info@odiseatravel.com
 
Ju mirëpresim.

Odisea Travel

  • Emer
  • Mbiemer
  • Numer Kontakti
  • Email
  • Te rritur
  • Femije (nen 18 vjec)
  • Mesazh
                            
Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com