×

Kujdes

JFolder: :files: Il percorso non è una cartella. Percorso: /home/odisea/public_html/images/dubrovnik
×

Lajmerim

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/dubrovnik

Pashkët në Dubrovnik...89 euro/person

(3 ditë/2 netë)


 

Në një eksperienc të paharueshme do të keni mundësi që të festoni Pashkët në një nga qytetet më të vjetër dhe besimtar në Europ. Ky qytetë të dhuron një arkitetktur që pak kështjella e kanë dhe një mikëpritje të paharruar. Por edhe një kultur dhe histori të pasur me ngjarje që kanë lenë gjurmët e tyre në muret e kësaj kështjelle shekullore. Por do të keni mundësi të vizitoni dhe atraksione të tjera si :
Ndalesë në Budva;
Vazhdimi i udhetimit per ne Hercegovine , ku me traget do të kalohet Gjiri i Kotorrit;
Qyteti i vjetër i Dubrovnikut – Raguza e dikurshme me kalanë dhe monumentet historike të tij si: Farmacia më e vjetër e Ballkanit, Kisha Franceskane, Pallati i Dukës, Kisha e Shën Blasius-it, Katedralja, Monumenti i Orlandos;
Cavtat – një qytezë turistike ku do të njiheni me historinë e tij antike dhe bukurinë natyrore që të ofron. Darka në Hotel;

 


Paketa përfshin:

 • Udhëtimi vajtje - ardhje dhe shëtitjet me autobus.
 • Akomodim në hotel 3 yje per 2 netë qëndrimi.
  • Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha ditët e udhëtimit.
  • Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
  • Në pagesë nuk janë përfshirë:
  • Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
  • Hyrjet në monumente dhe muzeume.
{gallery}dubrovnik{/gallery}

 

 
Për më tepër detaje na kontaktoni në info@odiseatravel.com
 
Ju mirëpresim.

Odisea Travel

 

 • Emer
 • Mbiemer
 • Numer Kontakti
 • Email
 • Te rritur
 • Femije (nen 18 vjec)
 • Mesazh
                            
Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com