Hotel Grand Saranda ****

Duke filluar nga 230€ për person ...në Qershor

1 javë në dhomë dyshe me mëngjes të përfshirë

Në paketë përfshihen gjithashtu parkimi, aksesi në plazhin privat dhe pishina, çadra, dhe Wi-Fi.

Mundësi anullimi deri 5 ditë përpara mbërritjes.

Thumbnail 1
Thumbnail 2
Thumbnail 3
Thumbnail 4
Thumbnail 5
Thumbnail 6
previous arrow
next arrow
Thumbnail 1
Thumbnail 2
Thumbnail 3
Thumbnail 4
Thumbnail 5
Thumbnail 6
previous arrow
next arrow

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com