Londra - 99 Euro

Londra - 99 Euro

Lexo më tepër

  Londra më afër dhe më lirë se kurrë.   Periudha e shitjes : deri më 31Korrik16 Periudha e udhëtimit : deri më 31Korrik16 Çmimi është vetëm vajtje,  ne total  përfshirë të gjitha taksat  

More...
Aegean

Aegean

Lexo më tepër

Fluturo ne ATHINË, LONDËR, LARNAKA, KAJRO, XHEDAH ose TEL AVIV, me kompaninë ajrore më të mirë rajonale     REZERVO TANI dhe përfito nga çmimet tona konkurruese

More...
MSC Armonia

MSC Armonia

Lexo më tepër

Shijoni zemrën e Mesdheut me anijen MSC Poesia! 3 Ditë - 3 Shtete për vetëm 110 Euro! Barcelona, Marseja dhe Genova ju presin!

More...
MSC Poesia

MSC Poesia

Lexo më tepër

Rifreskoni italishten dhe spanjishten tuaj në kroçerën e radhës. 6 ditë fantastike në anije përmes Genova, Napoli, Messina, Valletta, Palma de Mallorca dhe Barcelona, për vetëm 275 Euro!

More...
Pranvere ne Crociera

Pranvere ne Crociera

Lexo më tepër

Këtë Pranverë, shijoni diellin në anije me Crociera në Mesdhe dhe Balltik, duke filluar nga 439 Euro

More...
Ofertat Early Booking ne Antalia

Ofertat Early Booking ne Antalia

Lexo më tepër

Momenti me i mire per te rezervuar pushimet familjare dhe jo vetem ne Turqi me ulje qe shkojne deri ne 38 %

More...
Oferta Speciale e Fundjavës

Oferta Speciale e Fundjavës

Lexo më tepër

Temperatura rriten dhe çmimet ulen me Odisea Rent a Car. Nxitoni të rezervoni makinën tuaj të preferuar për një fundjavë ndryshe. Duke filluar nga 15 Euro/dita

More...
Turizëm në Madrid

Turizëm në Madrid

Lexo më tepër

Madridi ju pret këtë Prill për katër ditë fantastike, për vetëm 499 Euro. Prenotoni tani. Vendet janë të limituara!

More...
France 2016

France 2016

Lexo më tepër

Blini biletat për të parë ndeshjet gjysmefinale dhe finale në Francë 2016. Zbuloni kalendarin!

More...
Destinacionet e reja në Itali

Destinacionet e reja në Itali

Lexo më tepër

Tani me Odisea Travel, është më e lehtë të udhëtoni nga Tirana në Itali! Udhëto nga Tirana në Bari duke filluar nga 29 Euro, nga Tirana në Rimini duke filluar…

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

Mirësevini në Odisea Travel

Mirësevini në Odisea Travel & Tours. Gjatë viteve tona në tregun e agjensive turistike kemi kuptuar që klienti është pjesë e pandashme e shërbimit tonë. Për këtë arsye jemi mundur që gjithmonë të jemi një kompani e cila tregon seriozitet dhe përkushtim në shërbimin që ofrojmë.Momentalisht ne ofrojmë në gamën e shërbimeve tona biletari, paketa turistike, makina me qera dhe shumë shërbime të tjera që lehtësojnë udhëtimin e klientëve tanë. 

Duke ju falenderuar që po vizitoni faqen tonë zyrtare, ju ftojmë të zbuloni më shumë në lidhje me shërbimet tona. Nëpërmjet biletarisë online ju do të keni mundësinë të rezervoni biletën tuaj online dhe më pas mund të vini të bëni prerjen pranë zyrave tona. Në këtë mënyrë ju keni në dorë vetë mundësinë për të gjetur biletën më të lirë.

Paketat turistike që ju do të gjeni të publikuara në faqen tonë do përfshijnë ofertat kryesore që ne kemi përzgjedhur për ju. Kjo nuk do të thotë që kërkesat e juaja specifike nuk do të plotësohen. Nëpërmjet stafit tonë të dedikuar, ne do të plotësojmë çdo dëshirë tuaj për pushime sipas kërkesave specifike.Në lidhje me shërbimin e makinave me qera, me krenari themi që flota jonë prej 18 mjetesh ka shërbyer në plotësimin e shërbimeve tona. Ne jemi të përkushtuar për ndryshimin e vazhdueshëm të flotës tonë të mjeteve, me qëllimin kryesor për të krijuar një komoditet dhe siguri edhe më të lartë për klientët tanë. Ju ftojmë të bëheni pjesë e eskperiencës së udhëtuarit me ne. Duke shpresuar tju shohim së shpejti ju falenderojmë për vizitën në faqen tonë.

                                                                                                                                                                                             Odisea Travel

 

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com